Firma Bukiet Dla Bobasa została założona na początku 2009 roku przez dwie siostry: Kingę i Ewę. Naszym sukcesem jest to, że jako pierwsze wprowadziłyśmy bukiety z ubranek na polski rynek.

 

„Bukiet Dla Bobasa” jest przeznaczony dla osób, które chcą wyrazić swoją miłość, pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego rodzic
om z okazji narodzin dziecka, chrztu a nawet pierwszych urodzin dziecka. Bez względu na to czy jesteś przyjacielem czy członkiem rodziny, znajdziesz oryginalny, ładny oraz praktyczny prezent w naszym sklepie.

 

Wiemy jak bardzo ważne jest by prezent zachwycił obdarowywanych rodziców, dlatego też staramy się aby każdy nasz produkt był starannie i perfekcyjnie wykonany. Bukiety z ubranek oraz torty z pieluszek  pakowane są w przeźroczystą folię, a do każdego prezentu dołączamy karnet z przygotowanymi wcześniej życzeniami. Przy produkcie znajduje się również informacja o jego zawartości.

BUKIETY Z UBRANEK

Gdy spojrzysz na niego po raz pierwszy, bukiet z ubranek wygląda jak kompozycja świeżych kwiatów.

Jednak gdy przyjrzysz się mu dokładnie zobaczysz, że bukiet składa się ze zwiniętych ubranek niemowlęcych takich jak: body, śpioszki, czapeczki, skarpetki.

Dodatek do ubranek stanowią sztuczne kwiaty i liście które nadają mu realistyczny wygląd. Bukiety z ubranek nie potrzebują wody co sprawia, że są doskonałym prezentem dla rodziców i ich dziecka, który wyślesz im za naszym pośrednictwem z gratulacjami.

 

TORT Z PIELUSZEK

Torty z pieluszek to urocze prezenty z okazji narodzin dziecka.

W zależności od rodzaju składają się z przydatnych dla dziecka produktów takich jak: grzebyki, szczoteczki, ubranka, smoczki, pieluszki flanelowe, grzechotki itp.

Wszystkie produkty są bezpieczne dla dziecka, a pieluszki jednorazowe pochodzą od najlepszych producentów na rynku.

Close
  • Brak produktów w koszyku