Najlepszy prezent z okazji narodzin dziecka

Kosz kąpielowy różowy sowa prezent z okazji narodzin dziewczynki

Jeśli Twojej koleżance urodziło się dziecko i chcesz wybrać się do niej w odwiedziny, to z pewnością zastanawiasz się, co kupić na prezent. Jaki jest najlepszy prezent z okazji narodzin dziecka? Każdy powie coś innego, ale poniżej przeczytasz jakie powinien mieć cechy:

 • musi być praktyczny
 • musi być ładny
 • oryginalny
 • ładnie zapakowany

Jeśli wybierasz się do szpitala, to musi to być taki prezent, który możesz do niego wnieść. Firma Bukiet Dla Bobasa od prawie 10 lat wysyła przyszłym Mamom prezent z okazji narodzin ich dziecka.

W sklepie bukiet dla bobasa znajdziesz bukiety z ubranek niemowlęcych. Wszystkie ubranka wykonane są ze 100% bawełny, do bukietu dołączone są sztuczne kwiaty i liście. Niektóre bukiety zawierają smoczek dla niemowlaka.

Bardzo popularnym prezentem z okazji narodzin dziecka są Torty z pieluch / Torty z pieluszek. Pieluszki są pozwijane w rulonik, a następnie ładnie udekorowane.

najlepszy prezent z okazji narodzin dziecka
TORT NEW BABY GIRL

W naszym sklepie znajdą Państwo Torty z pieluch tematyczne: np. Tort Marynarski lub z napisem New Baby Boy lub Girl. Produkty zapakowane są folie i na życzenie dołączamy karnet z życzeniami gratis.

najlepszy prezent z okazji narodzin dziecka
TORT MARYNARSKI

Torty z pieluch i bukiety z ubranek to idealny prezent na Baby Shower, Pępkowe lub po prostu jako prezent wręczany przy okazji odwiedzić świeżo upieczonej Mamy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Close
  • Brak produktów w koszyku