Kategorie

O nas

Bukiet dla Bobasa - O nas, nasza historia                                                                                                                                                                        Bukiet dla bobasa - Blog   Bukiet dla Bobasa - Media o nas
                                              
                                                    Bukiet dla Bobasa - O nas, nasza historia
Bukiet dla Bobasa - O nas, nasza historia
Firma Bukiet Dla Bobasa została założona na początku 2009 roku przez dwie siostry: Kingę i Ewę. Naszym sukcesem jest to, że jako pierwsze wprowadziłyśmy bukiety z ubranek na polski rynek.

„Bukiet Dla Bobasa” jest przeznaczony dla osób, które chcą wyrazić swoją miłość, pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego rodzicom z okazji narodzin dziecka, chrztu a nawet pierwszych urodzin dziecka. Bez względu na to czy jesteś przyjacielem czy członkiem rodziny, znajdziesz oryginalny, ładny oraz praktyczny prezent w naszym sklepie.

Wiemy jak bardzo ważne jest by prezent zachwycił obdarowywanych rodziców, dlatego też staramy się aby każdy nasz produkt był starannie i perfekcyjnie wykonany. Bukiety z ubranek oraz torty z pieluszek  pakowane są w przeźroczystą folię, a do każdego prezentu dołączamy karnet z przygotowanymi wcześniej życzeniami. Przy produkcie znajduje się również informacja o jego zawartości.

Nasze produkty są wykonywane ręcznie z precyzyjnie zwiniętych ubranek niemowlęcych oraz pieluszek jednorazowych. To ładny i zarazem praktyczny prezent, który zjednał sobie wielu zwolenników nie tylko w Polsce ale i na świecie.


                             Bukiet dla Bobasa - prudukty
Gdy spojrzysz na nie po raz pierwszy, bukiet z ubranek wygląda jak kompozycja świeżych kwiatów. Jedn
Bukiet dla Bobasa - Ewaak gdy przyjrzysz się mu dokładnie zobaczysz, że bukiet składa się  ze zwiniętych ubranek niemowlęcych takich jak: body, śpioszki, czapeczki, skarpetki. Dodatek do ubranek stanowią sztuczne kwiaty i liście które nadają mu realistyczny wygląd. Bukiety z ubranek nie potrzebują wody co sprawia, że są doskonałym prezentem dla rodziców i ich dziecka, który wyślesz im za naszym pośrednictwem z gratulacjami.


torty z pieluszek
Bukiet dla Bobasa - Kinga

Torty z pieluszek to urocze prezenty z okazji narodzin dziecka. W zależności od rodzaju składają się z przydatnych dla dziecka produktów takich jak: grzebyki, szczoteczki, ubranka, smoczki, pieluszki flanelowe, grzechotki itp. Wszystkie produkty są bezpieczne dla dziecka, a pieluszki jednorazowe pochodzą od najlepszych producentów na rynku.