Tort z pieluszek z kocykiem i maskotką

Dostępność:
Jest
  • Rozmiar pieluszek
  • Rozmiar skarpetek
szt.
89,00 zł79,00 zł

Tort z pieluszek z kocykiem i maskotkąTort z pieluszek jest to doskonały prezent z okazji narodzin dziecka dla mamy jak i dla nowo upieczonego taty.  To również idealny prezent na imprezy typu Baby Shower lub pępkowe.


Skład tortu:

- 18 pieluszek jednorazowych w rozmiarze 2 (3-6kg) lub 3 (4-9 kg) firmy Pampers

- skarpetki niemowlęce x2 w rozmiarze 9-10 cm

ze 100% bawełny, miekkie idealne na malutkie nóżki dziecka

- kocyk o wymiarach 75x105 cm

- maskotka o wymiarze ok. 25 cm

Pluszowa zabawka Owieczka z wysokiej jakości grubego pluszu i miękkiej mikrofibry typu velboa. Niezwykle puszysta i przyjemna w dotyku, idealna do zabawy i przytulania przez malucha. Wysokość zabawki to ok. 25 cm. Wystające pluszowe elementy takie jak nos, uszy, rączki rozwijają ciekawość, wpływają na sprawność manualną dziecka.

Kocyk o wymiarach 70 x 105 cm z miękkiej mikrofibry z pastelowym nadrukiem w gwiazdki idealny do wózka i do łóżeczka jako otulacz, lekka kołderka. Sprawdza się również jako miękka narzutka do zabawy na podłodze. 

Zabawki zostały zaprojektowane aby bawić i rozwijać Twoje dziecko. Dbamy również o jego bezpieczeństwo, dlatego  wszystkie zabawki  wykonane są z przebadanych laboratoryjnie materiałów. Każda zabawka jest tworzona zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami Unii Europejskiej dotyczącymi artykułów dla dzieci i niemowląt.