Tort New Baby Girl

Dostępność:
Jest
szt.
129,00 zł109,00 zł
Tort New Baby Girl

Tort New Baby Boy jest to doskonały prezent z okazji narodzin dziecka dla mamy jak i dla nowo upieczonego taty.  To również idealny prezent na imprezy typu Baby Shower lub pępkowe.

Skład tortu:

- 30 pieluszek jednorazowych w rozmiarze 2 (3-6kg) firmy Pampers

- butelka 260 ml Avent
seria limitowana znanych butelek firmy Philips AVENT. Butelki o pojemności 260 ml dostępne w pięknych kolorach: różowym i niebieskim. Butelki posiadają system antykolowy tzn. że podczas karmienia zaworek reguluje odpływ powietrza tak aby nie dostawało się ono do brzuszka malucha. Unikatowy kształt pozwala na wygodniejsze trzymanie przez dziecko, nawet to najmniejsze. Kształt smoczka przypomina pierś matki. Butelki składają się z 3 części co ułatwia i przyspiesza czyszczenie.Nie zawiera Bisfenolu A

- grzebyk i szczotka
super miękkie ultra cienkie włosie (0,1 mm),idealna do najłagodniejszej pielęgnacji delikatnych włosków, antystatyczna - nie elektryzuje włosów, doskonała do masażu skóry dziecka, antypoślizgowa rączka, grzebyk z zaokrąglonymi zębami chroni delikatną skórę dziecka

- smoczek AVENT

smoczek silikonowy nie ma smaku oraz nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej go zaakceptuje. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w czyszczeniu i nie lepi się. Smoczek jest trwały i w miarę upływu czasu nie zniekształca się ani nie ulega przebarwieniom.
Płaski smoczek w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi.

- skarpetki niemowlęce
ze 100% bawełny, miekkie idealne na malutkie nóżki dziecka, rozmiar 8-9cm

Całość dopełnia piękna atłasowa wstążka z napisem New Baby Girl