Kategorie

Średni bukiet

Dostępność:
Jest
  • Rozmiar ubranek
  • Kolor
szt.
99,00 zł89,00 zł
Bukiet dla bobasa - czarny bukietSzukasz prezentu z okazji narodzin dziecka, chrztu. Bukiet z ubranek niemowlęcych jest doskonałym wyborem.


Każda kobieta lubi otrzymywać kwiaty, dlatego też Bukiet dla bobasa będzie doskonałym wyborem dla przyszłej mamy.Bukiet z ubranek niemowlęcych to jedyny bukiet z którym każdy wejdzie do szpitala by pogratulować rodzicom nowonarodzonego maluszka.


W skład średniego bukietu wchodzą: body, śpioszki, czapeczka oraz dwie pary skarpetek w rozmiarze 62,68 i 74.

 

Sredni bukiet dla bobasa

Dodaj do bukietu smoczek BIBI Little Stars Girl

 Zaspokojenie potrzeb dzieci i niemowląt to nasz priorytet podczas opracowywania produktów bibi. Eksperci projektujący smoczki bibi stworzyli doskonałą kombinację wysokiej funkcjonalności z wielką różnorodnością wzorów. Wszystko to z gwarancją najwyższej, szwajcarskiej jakości.

Wszystkie smoczki bibi nie zawierają Bisfenolu -  A, wspomagają zdrowy rozwój zgryzu i podniebienia, a także chronią delikatną skórę Twojego dziecka. Smoczki bibi są opracowane przez szwajcarskich specjalistów i wyprodukowane w Szwajcarii.

Każdy smoczek wyposażyliśmy w osłonkę ‘protection cup‘, która chroni go przed zabrudzeniami, by w każdej chwili był gotowy do użycia.

Dopasuj właściwy rozmiar dla każdego wieku dziecka.Wszystkie informacje na temat produktów zawartych w torcie dostępne są TUTAJ.

Bukiet dla bobasa - czarny bukietBukiet dla odważnych i wymagających - bukiet z ubranek w kolorze czarno-białym.

Szukasz prezentu z okazji narodzin dziecka, chrztu. Bukiet z ubranek niemowlęcych jest doskonałym wyborem.Każda kobieta lubi otrzymywać kwiaty, dlatego też Bukiet dla bobasa będzie doskonałym wyborem dla przyszłej mamy.


Bukiet z ubranek niemowlęcych to jedyny bukiet z którym każdy wejdzie do szpitala by pogratulować rodzicom nowonarodzonego maluszka.


W skład bukietu wchodzą: body, czapeczka oraz dwie pary skarpetek w rozmiarze 62.Bukiet dla Bobasa -Mały bukiet

Wszystkie informacje na temat produktów zawartych w torcie dostępne są TUTAJ.