Kategorie

Mały bukiet

Dostępność:
Jest
  • Rozmiar ubranek
  • Kolor
szt.
69,00 zł59,00 zł
Bukiet dla bobasa - Kinga
Szukasz prezentu z okazji narodzin dziecka, chrztu. Bukiet z ubranek niemowlęcych jest doskonałym wyborem.Każda kobieta lubi otrzymywać kwiaty, dlatego też Bukiet dla bobasa będzie doskonałym wyborem dla przyszłej mamy.Bukiet z ubranek niemowlęcych to jedyny bukiet z którym każdy wejdzie do szpitala by pogratulować rodzicom nowonarodzonego maluszka.


W skład bukietu wchodzą: body, czapeczka oraz dwie pary skarpetek w rozmiarze 62, 68 lub 74.

Bukiet dla Bobasa -Mały bukiet

Dodaj do bukietu smoczek BIBI Little Stars Girl.

 

Zaspokojenie potrzeb dzieci i niemowląt to nasz priorytet podczas opracowywania produktów bibi. Eksperci projektujący smoczki bibi stworzyli doskonałą kombinację wysokiej funkcjonalności z wielką różnorodnością wzorów. Wszystko to z gwarancją najwyższej, szwajcarskiej jakości.

Wszystkie smoczki bibi nie zawierają Bisfenolu -  A, wspomagają zdrowy rozwój zgryzu i podniebienia, a także chronią delikatną skórę Twojego dziecka. Smoczki bibi są opracowane przez szwajcarskich specjalistów i wyprodukowane w Szwajcarii.

Każdy smoczek wyposażyliśmy w osłonkę ‘protection cup‘, która chroni go przed zabrudzeniami, by w każdej chwili był gotowy do użycia.

Dopasuj właściwy rozmiar dla każdego wieku dziecka.

 

Wszystkie informacje na temat produktów zawartych w bukiecie dostępne są  TUTAJ.