Kategorie

Kocyk z imieniem dziecka

Dostępność:
Jest
 • Kolor kocyka
 • Wzór kocyka
 • Imię
 • Czcionka
 • Dzień narodzin
 • Miesiąc narodzin
 • Rok narodzin
 • Godzina narodzin
 • Minuty
 • Waga
 • Wzrost
 • Czas realizacji
szt.
160,00 zł150,00 zł
KOCYK Z IMIENIEM DZIECKA

Ważna informacja - nie wysyłamy kocyka za pobraniem!!!

Kocyk nie podlega zwrotowi ze względu na zawarte w nim indywidualne dane !!!

Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, prosimy o sprawdzenie danych w nim zawartych !!!!

Kocyk to praktyczny prezent dla mamy i niemowlaka. Mama owija nim noworodka podczas karmienia i pielęgnacji. Poręczny jest też podczas spaceru i domowej drzemki. Po latach kocyk będzie pamiątką najpiękniejszych chwil macierzyństwa. Nietuzinkowy i bardzo oryginalny pomysł na prezent dla niemowląt z okazji urodzin i pierwszej wizyty w domu młodych rodziców.

Imię dziecka, data urodzenia, godzina urodzenia, wzrost i waga z dnia narodzin to najważniejsze informacje dla rodziny niemowlaka. 100% bawełny organicznej, naturalny i miękki dotyk kocyka to najważniejsza rzecz dla niemowląt podczas snu. Kocyk to połączenie niepowtarzalnych danych dziecka z naturalnością bawełny. Wykonywany jest na indywidualne zamówienie i polecany dla najmłodszych od chwili przyjścia na świat.

Kocyk ma 75 cm szerokości i 100 cm długości.
Przykład wypełniania zamówienia:


Imię dziecka:
max 15 liter
Data:
05.01.2012
Godzina:
18.35
Waga:
3350g
Wzrost:
53cm 

Kilka opcji jak Waga lub Imię dziecka prosimy o wpisanie w polu UWAGI w następnym kroku zamówienia!

 


* kocyka nie wysyłamy za pobraniem, przy zamówieniu samego kocyka zostanie on wysłany kurierem bezpośrednio od producenta

Imię dziecka i ważne liczby


Na kocyku umieszczone jest imię dziecka. Imię może być w zdrobnieniu, może mieć litery drukowane lub pisane. Zdecyduj, które liczby z dnia urodzin dziecka są dla Ciebie najważniejsze. Jeśli rodzina nie zna dokładnej godziny urodzin dziecka, możesz ją pominąć.

 

Wzory dla chłopca i dziewczynki


Kocyk może mieć różne wzory i kolory. Obejrzyj na przykładach jak rozłożone są rysunki. Pierwszy wzór ma rysunek z króliczkiem, małe serduszka z napisem BABY i misia. Może być dla chłopców i dla dziewczynek. Druga możliwość jest bardziej chłopięca ponieważ we wzorze jest autko, samolot i miś. Trzeci wzór może być dla dziewczynki a jest na nim słonik, kaczka, miś.

 

Kolory

 

 Niebieski kolor kocyka, w odcieniu pastelowego błękitu wybierany jest najczęściej dla chłopców. Różowy w łagodnym odcieniu dla dziewczynek. Lawendowy pasuje dla wszystkich niemowlaków.

Kocyki z samym imieniem

 

 Jeśli Mój Kocyk ma mieć tylko imię dziecka wolne pola ozdabiamy serduszkami.

Bawełna organiczna

 

 Mój kocyk dla niemowląt dziany jest ze 100% bawełny uprawianej bez użycia pestycydów. Nie posiada żadnych sztucznych domieszek. Kocyk jest hipoalergiczny i bardzo miękki w dotyku. Skóra niemowlaka może w nim naturalnie oddychać. Bawełna z której powstaje Mój Kocyk posiada prestiżowe certyfikaty ekologiczne. Wysoka jakość bawełny gwarantuje trwałość kocyka na długie lata.