Kategorie

Nowości

Duży bukiet
119,00 zł

Duży bukiet

Dostępność:
Jest
  • Rozmiar ubranek
  • Kolor
  • Rozmiar smoczka
szt.
129,00 zł119,00 zł
SzukBukiet dla Bobasa - pruduktyasz prezentu z okazji narodzin dziecka, chrztu. Bukiet z ubranek niemowlęcych jest doskonałym wyborem.Każda kobieta lubi otrzymywać kwiaty, dlatego też Bukiet dla bobasa będzie doskonałym wyborem dla przyszłej mamy.
Bukiet z ubranek niemowlęcych to jedyny bukiet z którym każdy wejdzie do szpitala by pogratulować rodzicom nowonarodzonego maluszka.W skład dużego bukietu wchodzi 8 elementów: body, śpioszki, czapeczka, śliniak, 2 pary skarpetek oraz smoczek. Ubranka dostępne w rozmiarze 62,68 lub 74.

 

Zaspokojenie potrzeb dzieci i niemowląt to nasz priorytet podczas opracowywania produktów bibi. Eksperci projektujący smoczki bibi stworzyli doskonałą kombinację wysokiej funkcjonalności z wielką różnorodnością wzorów. Wszystko to z gwarancją najwyższej, szwajcarskiej jakości.

Wszystkie smoczki bibi nie zawierają Bisfenolu -  A, wspomagają zdrowy rozwój zgryzu i podniebienia, a także chronią delikatną skórę Twojego dziecka. Smoczki bibi są opracowane przez szwajcarskich specjalistów i wyprodukowane w Szwajcarii.

Każdy smoczek wyposażyliśmy w osłonkę ‘protection cup‘, która chroni go przed zabrudzeniami, by w każdej chwili był gotowy do użycia.

Dopasuj właściwy rozmiar dla każdego wieku dziecka.


Wszystkie informacje na temat produktów zawartych w torcie dostępne są TUTAJ.